- Kronika cz. 2 -

Kronika ciąg dalszyPrzekazywanie wiary dzieciom przez rodziców, to temat interesujący duszpasterzy. Tutaj jesteśmy na spotkaniu wszystkich księży z diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

Tutaj ojcowie, którzy przyjechali na spływ kajakowy "tata z synem" uczyli się jak zbudować więzi z dziećmi i przekazać im wiarę. Przez kilka lat na spływach przez ten program przeszło kilka tysięcy ojców.


Organizowaliśmy weekendy szkoleniowe dla tych rodzin, które chciały uczyć się jak przekazywać wiarę dzieciom, poprzez budowanie z nimi bliskich więzi.

To jest zdjęcie z konferencji, która odbyła się przy parafii Chrystusa Króla w Gliwicach, tutaj wydarzyło się dużo dobrego.

Piknik, to także czas dziękowania Bogu za to, co zmienił w nas i naszych rodzinach.

Na jednym z wyjazdów letnich, gdzie byliśmy mówcami dla jednej ze wspólnot ze Śląska, zobaczyliśmy jak wspaniale dzieci radzą sobie z instrumentami na czasie wielbienia i tak już nam zostało :-)

Znowu spotkanie z księżmi, tym razem proboszczowie z Ruchu Światło-Życie.

itd...

Jak to się zaczęło?


W 2006 roku Josh McDowell odwiedził Polskę. W Katowicach w Spodku odbyło się spotkanie, które zgromadziło ponad 2 000 rodziców.

To wydarzenie traktujemy jako początek naszej działalności, wtedy pojawiły się w sprzedaży książki z programu "Fundamenty Wiary" i zaczęły się spotkania. Spotkania dla rodziców przeszły wiele zmian, żeby dzisiaj przybrać postać spotkań "Wrażliwość Rodzica".

yallshoot اخبار الرياضة yalla koora يلا شوت الجديد مباريات اليوم - يلاشوت  | يلا شوت الترا | شاهد نيوز - موقع شاهد نيوز الاخباري