- Kronika -

Kronika - czyli co wydarzyło się dotychczas


Naszą pracę z rodzicami, pomocą w budowaniu trwałych więzi i przekazywania wiary dzieciom rozpoczęliśmy w roku 2006. Od tego czasu mówiliśmy o tym programie na wielu konferencjach i pomagaliśmy prowadzić wiele grup dla rodziców. Tutaj znajdziecie zdjęcia wraz z krótkim opisem niektórych naszych działań:

W ramach rozpowszechniania idei rodziców przekazujących wiarę dzieciom, Josh został zaproszony jako główny mówca na XXXV Kongregację Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie (Oazy).

To czego nauczyliśmy się, przekazywaliśmy dalej. Tutaj konferencja dla rodziców w małopolskiej wiosce, przyjechaliśmy na zaproszenie dyrekcji szkoły.

Czytaj więcej

Jak to się zaczęło?


W 2006 roku Josh McDowell odwiedził Polskę. W Katowicach w Spodku odbyło się spotkanie, które zgromadziło ponad 2 000 rodziców.

To wydarzenie traktujemy jako początek naszej działalności, wtedy pojawiły się w sprzedaży książki z programu "Fundamenty Wiary" i zaczęły się spotkania. Spotkania dla rodziców przeszły wiele zmian, żeby dzisiaj przybrać postać spotkań "Wrażliwość Rodzica".